conti_at10101075
CONTI AT10 1010 75 Conti Synchroflex tandriem - AT10101075
 375,74 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 2.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 1010
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 75 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1010 mm
  • Aantal tanden: 101
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817123303
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10101075
Lengte
1010
Steek
10 mm
Breedte
75 mm
Nominale lengte
1010 mm