conti_at10100075
CONTI AT10 1000 75 Conti Synchroflex tandriem - AT10100075
 373,64 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 2.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 1000
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 75 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1000 mm
  • Aantal tanden: 100
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817123297
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10100075
Lengte
1000
Steek
10 mm
Breedte
75 mm
Nominale lengte
1000 mm