carat_htl0723404
CARAT HTL0723404 Brilliant baksteenboor 72 x 340 M16 Dustec
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Segmenthoogte 9,5 mm.
  • Uitgerust met TT segmenten; voor een gemakkelijke en snelle aanzet.
  • Schroefdraad M16 voor gebruik op montagespil en Dustec-boorhouder.
  • Laser gelast, dus 100 % garantie tegen lasbreuk.
  • Met sleuven in de flens voor gebruik met Dustec stofafzuiging.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 72 mm
  • Type aansluiting (machine): Binnendraad
  • Maat aansluiting (machine): M16
  • Lengte: 340 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452101971
  • Artikelnummer leverancier: CARAT HTL0723404
Diameter
72 mm
Type aansluiting (machine)
Binnendraad
Maat aansluiting (machine)
M16
Lengte
340 mm
Segmenthoogte
9.5 mm
Booraansluiting
16 M
Gereedschapopname
16 M
Segment
Turbo Twisted
Hechting
laser gelast
Boordiepte
340 mm
Diameter
72 mm