carat_hdnl132422
CARAT HDNL132422 Brilliant baksteenboor 132 x 420 5/4"
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Diamantboor NASTROC voor gebruik met stofafzuiging in baksteen en andere abrasieve materialen.
  • Uitgerust met TT segmenten; voor een gemakkelijke en snelle aanzet.
  • Ideaal om door snelbouw en gevelsteen te boren (max. 40 cm).
  • Hechting: laser gelast
  • Segment: Turbo Twisted
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 132 mm
  • Lengte: 400 mm
  • Maat aansluiting (machine): 1 1/4"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452025598
  • Artikelnummer leverancier: CARAT HDNL132422
Diameter
132 mm
Lengte
400 mm
Maat aansluiting (machine)
1 1/4"
Diameter
132 mm
Boordiepte
420 mm
Segmenthoogte
9.5 mm