carat_hd03000245
CARAT HD03000245 centreerboor conisch tbv boor 150mm
 8,47 incl. BTW
Productomschrijving:
  • Centreerboor
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 10 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452107997
  • Artikelnummer leverancier: CARAT HD03000245
Diameter
10 mm
Diameter
9 mm
Lengte
245 mm