carat_eb12642020
CARAT EB12642020 Brilliant betonboor 126 x 420mm 5/4" nat
  • Laser gelast, dus 100% garantie tegen lasbreuk.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 126 mm
  • Lengte: 400 mm
  • Maat aansluiting (machine): 1 1/4"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452023037
  • Artikelnummer leverancier: CARAT EB12642020
Diameter
126 mm
Lengte
400 mm
Maat aansluiting (machine)
1 1/4"
Diameter
126 mm
Boordiepte
420 mm
Segmenthoogte
11.5 mm