carat_eb09642020
CARAT EB09642020 Brilliant betonboor 96 x 420mm 5/4" nat
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Diamantboor Laser Brilliant voor gebruik met waterkoeling in beton en harde steensoorten.
  • Uitgerust met TT segmenten; voor een gemakkelijke en snelle aanzet.
  • Laser gelast, dus 100% garantie tegen lasbreuk.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 96 mm
  • Lengte: 400 mm
  • Maat aansluiting (machine): 1 1/4"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452022955
  • Artikelnummer leverancier: CARAT EB09642020
Diameter
96 mm
Lengte
400 mm
Maat aansluiting (machine)
1 1/4"
Diameter
96 mm
Boordiepte
420 mm
Segmenthoogte
11.5 mm