carat_eb09642010
CARAT EB09642010 Brilliant betonboor 96 x 420mm 1/2" nat
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Laser gelast, dus 100% garantie tegen lasbreuk.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 96 mm
  • Lengte: 420 mm
  • Maat aansluiting (machine): 1/2"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452022948
  • Artikelnummer leverancier: CARAT EB09642010
Diameter
96 mm
Lengte
420 mm
Maat aansluiting (machine)
1/2"
Diameter
96 mm
Boordiepte
420 mm
Segmenthoogte
11.5 mm