carat_eb08142010
CARAT EB08142010 Brilliant betonboor 81 x 420mm 1/2" nat
  • Laser gelast, dus 100% garantie tegen lasbreuk.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 81 mm
  • Lengte: 420 mm
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452022887
  • Artikelnummer leverancier: CARAT EB08142010
Diameter
81 mm
Lengte
420 mm
Diameter
81 mm
Boordiepte
420 mm
Segmenthoogte
11.5 mm