carat_eb04642020
CARAT EB04642020 Brilliant betonboor 46 x 420mm 5/4" nat
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Laser gelast, dus 100% garantie tegen lasbreuk.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 46 mm
  • Lengte: 400 mm
  • Maat aansluiting (machine): 1 1/4"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452023136
  • Artikelnummer leverancier: CARAT EB04642020
Diameter
46 mm
Lengte
400 mm
Maat aansluiting (machine)
1 1/4"
Diameter
46 mm
Boordiepte
420 mm
Segmenthoogte
11.5 mm