carat_eb01430010
CARAT EB01430010 Brilliant betonboor 14 x 300mm 1/2" nat
  • Laser gelast, dus 100% garantie tegen lasbreuk.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 14 mm
  • Lengte: 300 mm
  • Maat aansluiting (machine): 1/2"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452022573
  • Artikelnummer leverancier: CARAT EB01430010
Diameter
14 mm
Lengte
300 mm
Maat aansluiting (machine)
1/2"
Diameter
14 mm
Boordiepte
300 mm
Segmenthoogte
11.5 mm