carat_cta1253000
CARAT CTA1253000 CTA Standaard 125 zachte voegenfrees 6mm
Productomschrijving:
  • Zachte voeg standard, type cta
  • Voor het uitslijpen van zachte cementvoegen
  • Semi-professioneel gebruik
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 125 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 22,2 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Baksteen
  • Reeks: STANDAARD
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452074688
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CTA1253000
Diameter (schijf)
125 mm
Maat aansluiting (schijf)
22,2 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Baksteen
Reeks
STANDAARD
Diameter
125 mm
Asgat
22.23 mm
Segmenthoogte
6 mm
Segmentbreedte
6 mm