carat_csb4004000
CARAT CSB4004000 CSB Brilliant diamantschijf voor beton 400x25,40 mm
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 400 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 25,4 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Baksteen
  • Reeks: BRILLIANT
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 5420022769276
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CSB4004000
Diameter (schijf)
400 mm
Maat aansluiting (schijf)
25,4 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Baksteen
Reeks
BRILLIANT
Diameter
400 mm
Asgat
25.40 mm
Segmenthoogte
13 mm