carat_ces1253010
CARAT CES1253010 CES Standaard diamantschijf universeel 125 x 22,2mm
 18,40 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 4 producten op voorraad.
Productomschrijving:
  • Diamantzaag voor universeel gebruik zonder waterkoeling.
  • Semi-professionele zaag.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 125 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 22,2 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Baksteen
  • Reeks: STANDAARD
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452029220
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CES1253010
Diameter (schijf)
125 mm
Maat aansluiting (schijf)
22,2 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Baksteen
Reeks
STANDAARD
Diameter
125 mm
Asgat
22,23 mm
Segmenthoogte
10 mm