carat_ces1153010
CARAT CES1153010 CES Standaard diamantschijf universeel 115 x 22,2mm
Productomschrijving:
  • Universeel standaard, type ces
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 115 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 22,2 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Baksteen
  • Reeks: STANDAARD
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452029213
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CES1153010
Diameter (schijf)
115 mm
Maat aansluiting (schijf)
22,2 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Baksteen
Reeks
STANDAARD
Diameter
115 mm
Asgat
22,23 mm
Segmenthoogte
10 mm