carat_cee4002015
CARAT CEE4002015 CEE Premium diamantschijf universeel 400 x 20mm
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Diameter (schijf): 230 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 22,2 mm
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452013779
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CEE4002015
Diameter (schijf)
230 mm
Maat aansluiting (schijf)
22,2 mm
Diameter
400 mm
Asgat
20 mm
Segmenthoogte
10 mm