carat_cee3504015
CARAT CEE3504015 CEE Premium diamantschijf universeel 350 x 25,4mm
  • Diameter (schijf): 350 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 25,4 mm
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452000403
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CEE3504015
Diameter (schijf)
350 mm
Maat aansluiting (schijf)
25,4 mm
Diameter
350 mm
Asgat
25.4 mm
Segmenthoogte
10 mm