Kies je filter
Filteren
Categorieën
Merk
Alleen op voorraad
Prijs excl. BTW
tot €
Lengte
Diameter
Max. menghoeveelheid
Type aansluiting
Maat aansluiting
Type toebehoren/onderdeel
Min. menghoeveelheid
Min. bestelhoeveelheid
Menghoeveelheid, tot kg
Menghoeveelheid, van kg
Totale lengte mm
Diameter, garde mm

Koop een cadeaubon

Menggardes, stofafzuiging en adapters van Bosch voor mengers en multitools

Deze categorie bundelt Bosch toebehoren die niet bij één machinegroep horen: menggardes en verfmengers voor het aanmaken van materiaal, stofafzuiging en schuurplateaus voor multitools, en adapters voor boorkronen.

Een menggarde kies je op de hoeveelheid die je in één keer mengt. Lichte gardes van 400 mm lang met een korf van 65 tot 85 mm zijn bedoeld voor 1 tot 10 kg, verfmengers van 60 × 350 mm voor 1 tot 5 kg. Voor 15 tot 60 kg kies je een garde van 590 of 600 mm met een korf van 120 tot 160 mm, ook in een uitvoering in inox. De kilogrammen staan bij elke garde vermeld, zodat je niet hoeft te gissen welke maat bij je kuip past.

Voor de GOP-multitools is er Starlock stofafzuiging en een Delta schuurplateau van 93 mm; ook de PMF 250 CES en PMF 350 CES krijgen een eigen afzuigstuk. Een adapter van 1 1/4" UNC naar G 1/2" koppelt diamantboorkronen aan een andere machine-opname, en een diepteaanslag zet de boordiepte vast. Ronde schuurplateaus en stofkappen voor haakse slijpers staan apart bij Bosch schuurplateaus en stofkappen voor slijpers.

  • Type toebehoren/onderdeel: Diepteaanslag
Gemiddelde levertijd 11 dagen
Adviesprijs € 16,78
 13,80
€ 11,40 excl. BTW
  • Type toebehoren/onderdeel: Diepteaanslag
Gemiddelde levertijd 11 dagen
Adviesprijs € 24,30
 14,80
€ 12,23 excl. BTW
⚠️
Verbinding verbroken
Oops! It looks like you lost your connection. Page was automaticaly reload.