bahco_sba6709m_25
bahco_sba6709m_25
bahco_sba6709m_25
bahco_sba6709m_25
BAHCO SBA6709M-2.5 schroevendraaierdopsleutel 1/4" vierkantaansluiting lang zeskant 2,5 mm 50 mm
Productomschrijving:
  • Schroevendraaierdopsleutel lang 1/4" voor metrische zeskantschroef
Kenmerken:
  • Gekartelde schacht voor aandraaien met de hand
  • Niet geschikt voor machinale aandrijving
  • Hooggepolijste afwerking
  • Hoogwaardige staallegering
  • Normen: ISO 1174 en DIN 3120
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 50 mm
  • Type aandrijfprofiel (bit): Zeskant
  • Dikte blad: Niet van toepassing
  • Maat aansluitprofiel: 1/4"
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Bitkop: HEX 2,5 mm
  • Maat aandrijfprofiel (bit): 2,5 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314150254835
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO SBA6709M-2.5
Lengte
50 mm
Type aandrijfprofiel (bit)
Zeskant
Dikte blad
Niet van toepassing
Maat aansluitprofiel
1/4"
Vde gekeurd
Nee
Met veiligheidskleurcode 1000v
Niet van toepassing
Bitkop
HEX 2,5 mm
Maat aandrijfprofiel (bit)
2,5 mm
Werk lengte mm
7,5 mm
Dop breedte mm (d)
12 mm
Gewicht oz
0,7 oz
Lengte mm (l)
50.0 mm
Zeskant afmeting mm
2.5 mm