bahco_sb7809m_8_120
bahco_sb7809m_8_120_2
bahco_sb7809m_8_120_3
bahco_sb7809m_8_120
bahco_sb7809m_8_120_2
bahco_sb7809m_8_120_3
BAHCO SB7809M-8-120 schroevendraaierdopsleutel 1/2" vierkantaansluiting lang zeskant 8 mm 120 mm
Productomschrijving:
  • 1/2" dopsleutels voor zeskantschroeven
Kenmerken:
  • Geribbeld
  • Niet geschikt voor machinale aandrijving
  • Hooggepolijste afwerking
  • Hooggelegeerd kwaliteitsstaal
  • Normen: ISO 1174 en DIN 3120
  • SB: retailverpakking
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 120 mm
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Bitkop: HEX 8 mm
  • Maat aandrijfprofiel (bit): 8 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314153004161
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO SB7809M-8-120
Lengte
120 mm
Bitkop
HEX 8 mm
Maat aandrijfprofiel (bit)
8 mm
Werk lengte mm
81 mm
Dop aandrijving mm (d)
22 mm
Gewicht oz
4,5 oz
Lengte mm (l)
120 mm
Zeskant afmeting mm
8 mm