bahco_bhvis08115
bahco_bhvis08115
bahco_bhvis08115
bahco_bhvis08115
BAHCO BHVIS08115 krachtdop achtkant 3/4" 115 mm
Productomschrijving:
  • 3/4" Slagdoppen voor zware voertuigen van Scania, Volvo
Kenmerken:
  • Speciale heavy-duty slagdoppen
  • Achter BHVIS08100
  • Vóór BHVIS0895
  • Aansluiting: 3/4"
  • Zwarte fosfaat afwerking
  • Hooggelegeerd kwaliteitsstaal
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Dopmaat: 115 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Achtkant
  • Maat aansluitprofiel: 3/4"
  • Lengte: 81 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
Dopmaat
115 mm
Type aandrijfprofiel (dop)
Achtkant
Maat aansluitprofiel
3/4"
Lengte
81 mm
Vierkant mm
3/4 in
Lengte mm (l)
81 mm
Gewicht kg
2.75 kg
Binnenvierkant aandrijving mm (d2)
55 mm
Dop breedte mm (d1)
138 mm
Diameter mm
115 mm