bahco_a6710dm_55
bahco_a6710dm_55_2
bahco_a6710dm_55_3
bahco_a6710dm_55
bahco_a6710dm_55_2
bahco_a6710dm_55_3
BAHCO A6710DM-5.5 cardandopsleutel 1/4", twaalfkant, 5,5 mm
  • Sleutelwijdte: 5,5 mm
  • Maat aansluitprofiel: 1/4"
  • Type aansluitprofiel: Binnenvierkant
  • Lengte: 30,5 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314151756178
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO A6710DM-5.5
Sleutelwijdte
5,5 mm
Lengte
30,5 mm
Lengte mm (l)
30.5 mm
Binnenvierkant aandrijving mm (d2)
12 mm
Dop breedte mm (d1)
8,4 mm
Gewicht g
15 g
Afmeting mm
5.5 mm
Diepte kogellagers mm
5,5 mm