bahco_a6710dm_11
bahco_a6710dm_11_2
bahco_a6710dm_11_3
bahco_a6710dm_11
bahco_a6710dm_11_2
bahco_a6710dm_11_3
BAHCO A6710DM-11 cardandopsleutel 1/4", twaalfkant, 11 mm
  • Sleutelwijdte: 11 mm
  • Maat aansluitprofiel: 1/4"
  • Type aansluitprofiel: Binnenvierkant
  • Lengte: 37 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314151756840
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO A6710DM-11
Sleutelwijdte
11 mm
Lengte
37 mm
Lengte mm (l)
37.0 mm
Binnenvierkant aandrijving mm (d2)
12 mm
Dop breedte mm (d1)
15,3 mm
Gewicht g
30 g
Afmeting mm
11 mm
Diepte kogellagers mm
10 mm