bahco_7809xzn_10
bahco_7809xzn_10_2
bahco_7809xzn_10_3
bahco_7809xzn_10
bahco_7809xzn_10_2
bahco_7809xzn_10_3
BAHCO 7809XZN-10 schroevendraaierdopsleutel 1/2" vierkantaansluiting voor XZN-schroeven 10 mm
Productomschrijving:
  • Schroevendraaierdopsleutels met 1/2" vierkantsaansluiting voor binnenveeltandsschroeven
Kenmerken:
  • Gekartelde schacht voor met de vinger aandraaien
  • Niet geschikt voor machinale aandrijving of aangedreven gereedschap
  • Hooggepolijste afwerking
  • Hooggelegeerd kwaliteitsstaal
  • Normen: ISO 1174 en DIN 3120
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 60 mm
  • Type aandrijfprofiel (bit): Multi-Torx
  • Dikte blad: Niet van toepassing
  • Maat aansluitprofiel: 1/2"
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Bitkop: XZN M10
  • Maat aandrijfprofiel (bit): M10
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314151831080
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO 7809XZN-10
Lengte
60 mm
Type aandrijfprofiel (bit)
Multi-Torx
Dikte blad
Niet van toepassing
Maat aansluitprofiel
1/2"
Vde gekeurd
Nee
Met veiligheidskleurcode 1000v
Niet van toepassing
Bitkop
XZN M10
Maat aandrijfprofiel (bit)
M10
Werk lengte mm
20 mm
Diameter mm (d)
22 mm
Gewicht oz
2,3 oz
Lengte mm (l)
60 mm