bahco_7809xzn_10_100
bahco_7809xzn_10_100_2
bahco_7809xzn_10_100_3
bahco_7809xzn_10_100
bahco_7809xzn_10_100_2
bahco_7809xzn_10_100_3
BAHCO 7809XZN-10-100 schroevendraaierdopsleutel 1/2" vierkantaansluiting lang voor XZN-schroeven 10 mm 100 mm
  • Lengte: 100 mm
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Bitkop: XZN M10
  • Maat aandrijfprofiel (bit): M10
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314151831097
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO 7809XZN-10-100
Lengte
100 mm
Bitkop
XZN M10
Maat aandrijfprofiel (bit)
M10
Werk lengte mm
63 mm
Diameter mm (d)
22 mm
Gewicht oz
4,5 oz
Lengte mm (l)
100 mm