bahco_7809m_7_100
bahco_7809m_7_100_2
bahco_7809m_7_100_3
bahco_7809m_7_100
bahco_7809m_7_100_2
bahco_7809m_7_100_3
BAHCO 7809M-7-100 schroevendraaierdopsleutel 1/2" vierkantaansluiting lang zeskant 7 mm 100 mm
  • Lengte: 100 mm
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Bitkop: HEX 7 mm
  • Maat aandrijfprofiel (bit): 7 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314151830960
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO 7809M-7-100
Lengte
100 mm
Bitkop
HEX 7 mm
Maat aandrijfprofiel (bit)
7 mm
Werk lengte mm
63 mm
Dop aandrijving mm (d)
22 mm
Gewicht oz
4,1 oz
Lengte mm (l)
100 mm
Zeskant afmeting mm
7 mm