bahco_7809m_5_180
bahco_7809m_5_180_2
bahco_7809m_5_180_3
bahco_7809m_5_180
bahco_7809m_5_180_2
bahco_7809m_5_180_3
BAHCO 7809M-5-180 schroevendraaierdopsleutel 1/2" vierkantaansluiting lang zeskant 5 mm 180 mm
Productomschrijving:
  • 1/2" dopsleutels voor zeskantschroeven
Kenmerken:
  • Geribbeld
  • Niet geschikt voor machinale aandrijving
  • Hooggepolijste afwerking
  • Hooggelegeerd kwaliteitsstaal
  • Normen: ISO 1174 en DIN 3120
  • SB: retailverpakking
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 180 mm
  • Type aandrijfprofiel (bit): Zeskant
  • Dikte blad: Niet van toepassing
  • Maat aansluitprofiel: 1/2"
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Bitkop: HEX 5 mm
  • Maat aandrijfprofiel (bit): 5 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314151830922
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO 7809M-5-180
Lengte
180 mm
Type aandrijfprofiel (bit)
Zeskant
Dikte blad
Niet van toepassing
Maat aansluitprofiel
1/2"
Vde gekeurd
Nee
Met veiligheidskleurcode 1000v
Niet van toepassing
Bitkop
HEX 5 mm
Maat aandrijfprofiel (bit)
5 mm
Werk lengte mm
143 mm
Dop aandrijving mm (d)
22 mm
Gewicht oz
6 oz
Lengte mm (l)
180 mm
Zeskant afmeting mm
5 mm