bahco_7406zz_21
bahco_7406zz_21
bahco_7406zz_21
bahco_7406zz_21
BAHCO 7406ZZ-21 bougiedop 3/8", magnetisch 21 mm
Productomschrijving:
  • Vonkvrije bougiedoppen met magneet, 3/8'
Kenmerken:
  • Vonkvrije bougiedoppen gebruikt om bougies op motoren aan te brengen of eruit te verwijderen
  • Met koperen kraag en een permanente magneet om de bougie vast te houden
  • Dubbele aansluiting 3/8" D en zeskant
  • DIN 3120
  • ISO 1174
  • Chroom-vanadium staal
  • Nikkel- en chroomafwerking
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Sleutelwijdte: 21 mm
  • Lengte: 65 mm
  • Met cardangewricht: Nee
  • Maat aansluitprofiel: 3/8"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314153012005
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO 7406ZZ-21
Sleutelwijdte
21 mm
Lengte
65 mm
Met cardangewricht
Nee
Maat aansluitprofiel
3/8"
Lengte mm (l)
64 mm
Gewicht g
138 g
Totale lengte mm
64 mm
Aandrijfvierkant
3/8
Dop breedte mm (d1)
28 mm
Binnenvierkant aandrijving mm (d2)
21 mm
Breedte buitenvierkant mm
21 mm
Aandrijfvierkant mm
3/8 in
Afmeting inch
13/16 in
Afmeting mm
21 mm