as_ar80a2x10ft
as_ar80a2x10ft_2
as_ar80a2x10ft
as_ar80a2x10ft_2
A&S AR80A2X10FT duplex ketting 1" (80a-2)
 317,13 incl. BTW
Productomschrijving:
  • Verkrijgbaar in maten met een steek variërend van 4 mm tot 2,5 inch
  • Steek: 1 inch; 25,4 mm
  • Gewicht (kg/m): 5,5 kg/m
  • Productlijn: Renold A&S
  • Type (ISO/ANSI): 80A-2
  • Hoogte: 3
  • Binnenbreedte: 15,75 mm
  • Uitvoering (ketting): Duplex
  • Breeksterkte: 111200 N
  • Lengte (pen): 61,9 mm
  • Diameter (pen): 7,94 mm
  • Dikte (buitenplaat): 3,25 mm
  • Dikte (binnenplaat): 3,25 mm
  • Plaathoogte: 24,13 mm
  • Diameter (rol): 15,88 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: A&S
  • EAN: 4042279000110
  • Artikelnummer leverancier: A&S AR80A2X10FT
Steek
1 inch; 25,4 mm
Gewicht (kg/m)
5,5 kg/m
Type (iso/ansi)
80A-2
Binnenbreedte
15,75 mm
Uitvoering (ketting)
Duplex
Breeksterkte
111200 N
Lengte (pen)
61,9 mm
Diameter (pen)
7,94 mm
Dikte (buitenplaat)
3,25 mm
Dikte (binnenplaat)
3,25 mm
Plaathoogte
24,13 mm
Diameter (rol)
15,88 mm