action_do65110005
ACTION DO65110005 slagdop-knie 3/8" x 5 inbus
Productomschrijving:
S3IN05M DOP 3/8" INBUS 5 MM KNIE
  • Aandrijfvierkant: 3/8"
  • Soort: korte uitvoering
  • Ingebouwde knie kogel
  • Sleutelmaat: 5 mm inwendig
  • Lengte: 24 mm
  • Diameter lichaam: 60 mm
  • Lengte stift voor inbus: 11 mm
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 11 mm
  • Type aandrijfprofiel (bit): Zeskant
  • Dikte blad: Niet van toepassing
  • Maat aansluitprofiel: 3/8"
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Bitkop: HEX 5 mm
  • Maat aandrijfprofiel (bit): 5 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981019915
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO65110005
Lengte
11 mm
Type aandrijfprofiel (bit)
Zeskant
Dikte blad
Niet van toepassing
Maat aansluitprofiel
3/8"
Vde gekeurd
Nee
Met veiligheidskleurcode 1000v
Niet van toepassing
Bitkop
HEX 5 mm
Maat aandrijfprofiel (bit)
5 mm
Sw mm/inch
5 mm