action_do6212_0_190
ACTION DO6212-0-190 slagdop 2 1/2" x 190
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
PLC *S622M190 DOP M190
  • Aandrijfvierkant: 2 1/2"
  • Sleutelwijdte: 190 mm
  • Diameter: 152 mm
  • Lengte: 210 mm
  • Krachtdop - zeskant - korte uitvoering
  • Aanbevolen retaining ring = RR1
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Dopmaat: 190 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 2 1/2"
  • Lengte: 210 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981164639
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO6212-0-190
Dopmaat
190 mm
Type aandrijfprofiel (dop)
Zeskant
Maat aansluitprofiel
2 1/2"
Lengte
210 mm