action_do6212_0_185
ACTION DO6212-0-185 slagdop 2 1/2" x 185
Productomschrijving:
PLC *S622M185 DOP M185
  • Aandrijfvierkant: 2 1/2"
  • Sleutelwijdte: 185 mm
  • Diameter: 152 mm
  • Lengte: 210 mm
  • Dopmaat: 185 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 2 1/2"
  • Lengte: 210 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981014118
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO6212-0-185
Dopmaat
185 mm
Lengte
210 mm