action_do6212_0_130
ACTION DO6212-0-130 slagdop 2 1/2" x 130
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
47135272 *S622M135 DOP M135 2"1/2
  • Aandrijfvierkant: 2 1/2"
  • Sleutelwijdte: 135 mm
  • Diameter: 127 mm
  • Lengte: 180 mm
  • Krachtdop - zeskant - korte uitvoering
  • Aanbevolen retaining ring = RR1
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Dopmaat: 130 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 2 1/2"
  • Lengte: 175 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981101795
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO6212-0-130
Dopmaat
130 mm
Type aandrijfprofiel (dop)
Zeskant
Maat aansluitprofiel
2 1/2"
Lengte
175 mm
Aandrijfvierkant
2 1/2"
Sw mm/inch
130 mm