action_do6050r050
ACTION DO6050R050 slagdop 1/4" x 5 diep magnetisch
Productomschrijving:
SM62M05L DOP LANG M 5 MAGNETISCH
  • Aandrijfvierkant: 1/4 "
  • Sleutelwijdte: 5 mm
  • Diameter: 8,8 mm
  • Lengte: 50,0 mm
  • Krachtdop - zeskant - lange uitvoering
  • Magnetische uitvoering
  • Diepte dopsleutel: 3 mm
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Dopmaat: 5"
  • Maat aansluitprofiel: 1/4"
  • Lengte: 50 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981014972
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO6050R050
Dopmaat
5"
Maat aansluitprofiel
1/4"
Lengte
50 mm
Type aandrijfprofiel (dop)
Zeskant
L1 mm
20
D1 mm
8,8
Tekening
A
D2 mm
13
L2 mm
4
Sw mm/inch
5 mm