action_do4010_1_046
ACTION DO4010-1-046 slagdop 1" x 46 diep
  • Dopmaat: 46 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1"
  • Lengte: 100 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981089970
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO4010-1-046
Dopmaat
46 mm
Maat aansluitprofiel
1"
Lengte
100 mm
Aandrijfvierkant
1"
Sw mm/inch
46 mm