action_do4010_0_105
ACTION DO4010-0-105 slagdop 1" x 105
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Dopmaat: 105 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1"
  • Lengte: 115 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981205868
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO4010-0-105
Dopmaat
105 mm
Type aandrijfprofiel (dop)
Zeskant
Maat aansluitprofiel
1"
Lengte
115 mm
Aandrijfvierkant
1"
Sw mm/inch
105 mm