action_do4010_0_090
ACTION DO4010-0-090 slagdop 1" x 90
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Dopmaat: 90 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1"
  • Lengte: 105 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981044474
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO4010-0-090
Dopmaat
90 mm
Maat aansluitprofiel
1"
Lengte
105 mm
Aandrijfvierkant
1"
Sw mm/inch
90 mm