action_do4010_0_036
ACTION DO4010-0-036 slagdop 1" x 36
  • Dopmaat: 36 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1"
  • Lengte: 67 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981072484
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO4010-0-036
Dopmaat
36 mm
Maat aansluitprofiel
1"
Lengte
67 mm
Aandrijfvierkant
1"
Sw mm/inch
36 mm