action_do1038_4_018
ACTION DO1038-4-018 slagdop-knie 3/8" x 18 diep
Productomschrijving:
DOP 3/8 KNIE M18 LANG D01038-4-018
  • Angandrijfvierkant: 3/8"
  • Sleutelwijdte: 18 mm
  • Diameter: 24 mm
  • Lengte: 78 mm
  • Diepte sleutel: 20 mm
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Sleutelwijdte: 18 mm
  • Lengte: 80 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981146178
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO1038-4-018
Sleutelwijdte
18 mm
Lengte
80 mm
Sw mm/inch
18 mm