action_do1038_4_011
ACTION DO1038-4-011 slagdop-knie 3/8" x 11 diep
Productomschrijving:
DOP 3/8 KNIE M11 LANG D01038-4-011
  • Angandrijfvierkant: 3/8"
  • Sleutelwijdte: 17 mm
  • Diameter: 24 mm
  • Lengte: 78 mm
  • Diepte sleutel: 20 mm
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Sleutelwijdte: 11 mm
  • Lengte: 80 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981006793
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO1038-4-011
Sleutelwijdte
11 mm
Lengte
80 mm
Sw mm/inch
11 mm