action_do1038_2_012
ACTION DO1038-2-012 slagdop-knie 3/8" x 12
Productomschrijving:
DOP 3/8 KNIE M12 KORT D01038-2-012
  • Aandrijfvierkant: 3/8"
  • Sleutelwijdte: 12 mm
  • Diameter: 24 mm
  • Lengte: 53 mm
  • Diepte sleutel: 12 mm
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Sleutelwijdte: 12 mm
  • Lengte: 53 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981101832
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO1038-2-012
Sleutelwijdte
12 mm
Lengte
53 mm
Sw mm/inch
12 mm