skf-p2btc-50m-cpss-dfh-p2btc-50m--cpss-dfh
SKF P2BTC 50M-CPSS-DFH kogellagerunit 50 mm
Dit product is niet meer beschikbaar
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Asdiameter: 50 mm
  • Productlijn: Blue Line
  • Materiaal (lagerhuis): Composiet
  • Type boring: Cilindrisch
  • Materiaal (lager): Roestvast staal
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 7316577847812
  • Artikelnummer leverancier: SKF P2BTC 50M-CPSS-DFH
Asdiameter
50 mm
Productlijn
Blue Line
Materiaal (lagerhuis)
Composiet
Type boring
Cilindrisch
Materiaal (lager)
Roestvast staal
Materiaal, lager
Roestvast staal
Afdichting, lager
Afdichting aan beide zijden en slingerschijf aan één kant
Borging kenmerk, binnenring
Stelschroeven
Rubber zittingring
Zonder
Middenhoogte (staand lagerhuis)
57.2 mm
Smeermiddel
Vet
Aantal boutgaten voor bevestigingsmiddelen
Statisch draaggetal
23.2 kN
Materiaal, huis
Composiet voor de SKF Food Line
Lagerbreedte, totaal
43.6 mm
Type afdichting
Contact, afvoer
Afdichting, unit
Eindkap en achterafdichting
Hartafstand tussen boutgaten
101.5 mm
Nasmeernippel
Zonder
Grenstoerental
500 r/min
Type gat voor bevestigingsbout
Met schroefdraad
Nasmeergat
Totale breedte huis
33 mm