FESTOOL HW S12 D30/20/R15 holprofielfrees - 491104
Dit product is niet meer beschikbaar
Professionele holle profiel frees
Productomschrijving
Holprofielfrees HW S12 D30/20/R15
  • Hardmetalen freesmachine met twee zaagsnedes met lange levensduur
  • Beschikt over kopsnijkanten en maakt hiermee het invallen in het materiaal mogelijk
Geschikt voor
  • Frezen van kunststoffen zoals acryl of pvc
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 30 mm
  • Snijlengte: 20 mm
  • Maat schacht: 12 mm
  • Type bovenfrees: Profielfrees
  • Met lager: Nee
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FESTOOL
  • EAN: 4014549076644
  • Artikelnummer leverancier: FESTOOL 491104
Diameter
30 mm
Snijlengte
20 mm
Maat schacht
12 mm
Type bovenfrees
Profielfrees
Met lager
Nee
D
30.00 mm
Nl
20.00 mm
R
15.00 mm
Gl
60.00 mm
S
12 mm