facom_cadp300f2
FACOM CAD.P300F2 blad voor mes voor de voorruit Nr. F1 - 63 mm
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving:
  • Bladen voor mes voor de voorruit CAD.P300F
Kenmerken:
  • Niveau sonore 108,60 dB(A).
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte lemmet: 30 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FACOM
  • EAN: 3148518632522
  • Artikelnummer leverancier: FACOM CAD.P300F2
Lengte lemmet
30 mm
Lengte
30,0 mm