dewalt_dnw31r70e
DEWALT DNW31R70E draadlas constructienagels 3.1-70 geringd Helder 2.2m (2200 st.)
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving
  • [DNW33] Draadlas 3.1-70 Geringd Helder 2.2m
Kenmerken
  • Draadgebonden nagels met helder of gegalvaniseerd (G12) oppervlak en gladde of ringschacht
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte nagel: 70 mm
  • Dikte nagel: 3,1 mm
  • Hoek: 33 °
  • Aantal per pak: 2200
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013950608
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DNW31R70E
Lengte nagel
70 mm
Dikte nagel
3,1 mm
Hoek
33 °
Aantal per pak
2200
Te gebruiken met
DPN9033-XJ
Hoek
33,0 °
Lengte
70,0 mm
Diameter
3,1 mm