dewalt_dnf28r75hdz
DEWALT DNF28R75HDZ rolspijker 2.8-75 geringd thermisch verzinkt (1200 st.)
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving
  • [DNF] Rolspijkers 2.8-75 Geringd Thermisch verzinkt 1.2m
Kenmerken
  • Nagels in rol met heldere, gegalvaniseerde G12, thermisch verzinkte of RVS afwerking
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 75 mm
  • Diameter: 2,8 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013959854
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DNF28R75HDZ
Lengte
75 mm
Diameter
2,8 mm
Te gebruiken met
DPN75C, DPN90C
Hoek
15,0 °
Lengte
75,0 mm
Diameter
2,8 mm