dewalt_dnf25r50s316e
DEWALT DNF25R50S316E rolspijker 2.5-50 geringd Inox/RVS (5940 st.)
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving
  • [DNF] Rolspijkers 2.5-50 Geringd Inox/RVS 5.94m
Kenmerken
  • Nagels in rol met heldere, gegalvaniseerde G12, thermisch verzinkte of RVS afwerking
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 50 mm
  • Diameter: 2,5 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013952619
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DNF25R50S316E
Lengte
50 mm
Diameter
2,5 mm
Te gebruiken met
DPN75C, DPN90C
Hoek
15,0 °
Lengte
50,0 mm
Diameter
2,5 mm