dewalt_dfm1240180
DEWALT DFM1240180 HCC anker 18-M12x78 verzinkt (25 st.)
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving
  • HCC 18-M12x78 -Verzinkt
Kenmerken
  • Voor toepassingen met zware belasting
  • Speciaal ontworpen voor installatie in kanaalplaten
  • Verwijderbaar
  • Verwijderbare interne bout na installatie, voor tijdelijke toepassingen
  • Grotere zware sluitring voor optimale klemming
  • Gepatenteerde kunststof borgmoer om spinnen in het gat te voorkomen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Schroefdraadmaat: M12
  • Totale lengte: 78 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5054905021016
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFM1240180
Schroefdraadmaat
M12
Totale lengte
78 mm
Draadgrootte
M12 mm
Doos
YES
Kopafmetingen
19,0 mm
Substraat
Concrete
Lengte
78,0 mm
Koptype
HEX
Nl eta approved
NO
Stuks
25,0
Boordiameter
18,0 mm